Adminisztrációs munkatárs

Keressük új csapattagunkat Adminisztrációs munkatárs pozícióba.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
•    szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;
•    együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
•    nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;
•    rugalmas munkakörnyezetet biztosítunk;
•    magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;
•    közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:
•    Bejövő posta felbontása, rendszerezése
•    Dokumentumok szkennelése
•    Dokumentumok adatainak rögzítése a dokumentumkezelő rendszerben
•    Dokumentumok továbbítása az illetékes kollégának a dokumentumkezelő rendszerben
•    Dokumentumok lefűzése
•    Határidők betartása

•    legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel;
•    hasonló adminisztratív területen szerzett tapasztalatod van;
•    felhasználói szintű MS Office számítógépes ismereteid vannak;
•    precizitással teljesíted a feladataid és képes vagy a határidők betartására, könnyen alkalmazkodsz a változásokhoz;
•    szeretsz csapatban dolgozni, és nem okoz gondot, a másokkal való együttműködés.

Előny, ha:
•    dokumentumkezelő rendszer használatában szerzett jártasságod van.

Munkavégzés helye: Budapest

CV feltöltése*

Egyéb PDF feltöltése

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező.