Recepciós, irodai asszisztens

Keressük új csapattagunkat recepciós, iroda asszisztens pozícióba.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
•    szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;
•    együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
•    nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;
•    magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;
•    közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:
•    a recepció napi működésének proaktív biztosítása, beérkező ügyfelek fogadása, napi telefonhívások kezelése;
•    dokumentumok, szerződések kezelése: szkennelés, feldolgozás, átadás;
•    dokumentumok, szerződések rendszerezése: lefűzés, mappák karbantartása;
•    kimenő és bejövő posta kezelése;
•    tárgyalók, aláírószobák bekészítése, teakonyha rendben tartása;
•    irodaszer rendelések feldolgozása, elrendezése;
•    folyamatszervezési csapat adminisztratív támogatása;
•    folyamatos együttműködés a másik irodai asszisztens kollégával, egymás helyettesítése.

•    minimum középfokú végzettséggel rendelkezel;
•    hasonló területen szereztél már legalább 1- 3 év tapasztalatot;
•    angolul középszinten jól kommunikálsz, főként szóban, de írásban is;
•    felhasználói szinten kezeled a Microsoft Word, Excel-t, az Outlook levelező rendszert;
•    precizitással teljesíted a feladataid és képes vagy a határidők betartására, könnyen alkalmazkodsz a változásokhoz;
•    feladataidat lelkiismeretesen, megbízhatóan végzed;
•    képes vagy önállóan, de szeretsz csapatban is dolgozni, és nem okoz gondot, a másokkal való együttműködés.

Munkavégzés helye:
Irodánkat Budapest XIII. kerületében a Klapka u. 4. szám alatt találod. Könnyen megközelíthető M3-as metróval, a Dózsa György u. és Göncz Árpád városközpont között. Megvalósuló projektjeink is ebben a kerületben zajlanak.

CV feltöltése*

Egyéb PDF feltöltése

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező.