Marketingkommunikációs asszisztens

Keressük új csapattagunkat Marketingkommunikációs asszisztens pozícióba.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
•    szakmai kihívásokkal teli munkakör és izgalmas feladatok várnak;
•    az ingatlanpiac meghatározó ingatlanprojektjein dolgozhatsz;
•    elkötelezettek vagyunk a fenntarthatóság mellett;
•    együttműködő, támogató csapat vesz körbe;
•    rugalmas munkakörnyezetet biztosítunk, home office lehetőséggel;
•    magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda vár rád;
•    közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:
•    marketingkommunikációs asszisztensi munkák elvégzése pl. ajándékok megterveztetése, megrendelése;
•    megrendelések intézése, nyomon követése, teljesítések igazolása;
•    vállalati honlapok és online felületek adatainak naprakészen tartása;
•    szövegírás;
•    vállalati belső kommunikációban közreműködés, belső intranet felület kezelése;
•    PR eseményeken való közreműködés;
•    projekt kommunikációs tervek operatív végrehajtásában való részvétel, egyeztetett kisprojektek operatív kivitelezése (pl.: prospektusok, honlap, építkezés helyi megjelenés, interior dekorálása);
•    egyéb a pozícióhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

•    felsőfokú végzettséggel rendelkezel, előny a marketing végzettség;
•    előny, ha tapasztalatot szereztél már hasonló munkakörben;
•    középszintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt;
•    magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel, főként MS Office: Word, Excel, Power Point, Outlook programokat illetően;
•    nyitott vagy az újdonságok iránt;
•    jól kommunikálsz, jó szervező és problémamegoldó képességgel rendelkezel;
•    adminisztráció területén precíz és pontos vagy;
•    szeretsz csapatban dolgozni.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

CV feltöltése*

Egyéb PDF feltöltése

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező.