Junior marketing munkatárs - lakófejlesztések

A WING Zrt Magyarország egyik vezető, magyar tulajdonú ingatlanfejlesztő és beruházó cégcsoportja, melynek a LIVING a lakófejlesztésekre specializálódott márkája. További információ a cégcsoportról a www.wing.hu , valamint projektjeinkről a www.livinghomes.hu  honlapon található.

Ha érdekel az ingatlanok világa és a lakáspiac, szereted a pörgést, a változatos munkát és a dinamikus munkakörnyezetet, várunk az ország egyik legnagyobb lakófejlesztőjének csapatába!

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
•    szakmai kihívásokkal teli munkakör és izgalmas feladatok várnak;
•    az ingatlanpiac meghatározó ingatlanprojektjein dolgozhatsz;
•    elkötelezettek vagyunk a fenntarthatóság mellett;
•    együttműködő, támogató csapat vesz körbe;
•    rugalmas munkakörnyezetet biztosítunk;
•    magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda vár rád;
•    közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:
•    social media felületek ismerete és kezelése –Facebook/Instagram/Youtube/TikTok/Linkedin;
•    online kampányok koordinálása;
•    márkákkal kapcsolatos kampányok kivitelezésében történő aktív részvétel;
•    ügynökségekkel kapcsolattartás;
•    eDM levelek előkészítése;
•    grafikai anyagok készítése;
•    weboldalunk tartalmának monitorozása, aktualizálása;
•    fotózások/forgatások intézése;
•    konkurenciafigyelés, összehasonlítások és analizálás;
•    adatbáziskezelés;
•    adminisztráció kezelése, szerződések előkészítése.

•    felsőfokú, marketing végzettséggel rendelkezel;
•    1-2 éves tapasztalatot szereztél már hasonló munkakörben;
•    középszintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt;
•    magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel, főként MS Office: Word, Excel, Power Point, Outlook programokat illetően;
•    alapszintű grafikai program ismeretekkel rendelkezel;
•    nyitott vagy az újdonságok iránt;
•    jól kommunikálsz, jó szervező és problémamegoldó képességgel rendelkezel;
•    adminisztráció területén precíz és pontos vagy;
•    szeretsz csapatban dolgozni.

Munkavégzés helye:
Irodánkat Budapest XIII. kerületében a Klapka u. 8. szám alatt találod. Könnyen megközelíthető M3-as metróval, a Dózsa György u. és Göncz Árpád városközpont között. Megvalósuló projektjeink is ebben a kerületben zajlanak.

CV feltöltése*

Egyéb PDF feltöltése

2.a és 2.b pont közül egy kötelezően választandó.

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező.