Karrier

Recruiter

By 2022.01.11. No Comments
RECRUITER

Céginformáció:

A WING Zrt. Magyarország egyik vezető magyar tulajdonú ingatlanfejlesztő és beruházó cégcsoportja.

További információ a cégcsoportról a www.wing.hu honlapon található.

A fejlődés és megújulás részeként a cégcsoport bővülő HR csapatába keressük új kollégánkat újonnan nyíló Recruiter munkakörbe.

Ha csatlakozol hozzánk, a következő feladatok várnak:

  • A WING csoport szervezetei várják professzionális szakmai támogatásodat a kiválasztási folyamatokban
  • Teljeskörűen bonyolíthatod a toborzást a munkaerő igény beérkezésétől az ajánlattételig
  • Álláshirdetéseket készítesz és feladsz, az eredményesség érdekében aktívan használod a közösségi médiát (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • Előszűröd az önéletrajzokat
  • Direkt toborzással és proaktív megkeresésekkel felkutatod a megfelelő jelölteket
  • Lebonyolítod a kiválasztási folyamatot, megszervezed az interjúkat
  • Folyamatos kapcsolatot tartasz az illetékes szakmai vezetőkkel a pozícióról és a jelöltekkel kapcsolatos igényekről
  • Ötleteiddel, kreativitásoddal támogatod a toborzási folyamatot és fejlesztheted annak hatékonyságát

Elvárásaink:

  • Legyen felsőfokú végzettséged humán vagy gazdasági területen
  • Legyen minimum 3-5 éves toborzási területen szerzett tapasztalatod
  • Ismerd és aktívan használd a Recruitment eszközrendszereket
  • Professzionálisan ismerd és használd a LinkedIn recruitert
  • Kiváló kommunikációs készséged legyen szóban és írásban
  • Precízen, pontosan, önállóan tudj munkát végezni
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezz (World, Excel, PowePoint)
  • Előnyt jelenthet angol nyelvtudásod

Amivel várunk:

Nálunk stabil vállalati háttér, versenyképes jövedelem, változatos, szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek várnak egy dinamikus cég jó hangulatú csapatában, igényes munkakörnyezetben, ahol a kemény munka után szeretik megünnepelni az elért sikereket.

Munkavégzés helye:     Budapest, IX. kerület

Jelentkezés:                      Fényképes önéletrajzzal a bérigény megjelölésével: oneletrajz@wing.hu