Értékesítési asszisztens – irodafejlesztések és portfólió

Keressük új csapattagunkat Értékesítési asszisztens pozícióba.

A feladatkörről általánosságban:
 WING Zrt. és projektcégei által történő irodai ingatlanfejlesztéssel, bérbeadással és portfóliókezeléssel kapcsolatos munkák adminisztrációjának ellátása, az értékesítés előkészítése és támogatása.
Amiért érdemes nálunk dolgozni:
•    szakmai kihívásokkal teli munkakör és izgalmas feladatok várnak rád;
•    részt vehetsz a Liberty irodaház fejlesztésében, mely egy több funkciós, egyedülálló projekt, ahol A+ kategóriás irodaterek és 3-4 csillagos szállodák kerülnek kialakításra;
•    együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
•    nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;
•    rugalmas munkakörnyezetet biztosítunk;
•    magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda vár rád;
•    közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:
•    az ingatlan és az értékesítéshez kapcsolódó prezentációk fejlesztése, frissítése magyar és angol nyelven;
•    egyszerűbb ajánlatok előkészítése, kisebb méretű, kiadó területek bérlőknek történő bemutatása és ajánlatadás;
•    kisebb irodák, kávézó, étterem tenderek összeírása és ajánlatok begyűjtése, potenciális retail bérlők begyűjtése;
•    bérleti szerződés mellékletek összegyűjtése, szerkesztése;
•    új, ill. módosított bérleti szerződés adatainak rögzítése a szerződés-nyilvántartó rendszerben;
•    bérlőtáblák rendszeres frissítése a WING Ingatlantár adatai és a házgazdákkal való egyeztetések alapján Az ingatlantárban lévő eltérések, hibák feltárása, továbbítása a házgazdák felé.
•    marketing felületek frissítése (iroda kereső oldalak, WING honlap és egyéni honlapok), folyamatos együttműködés a marketinggel;
•    piaci és ügynökségi riportok összegyűjtése;
•    részvétel az új fejlesztésű irodaházak házirendjének összeállításában, szignalizációban, feliratok egyeztetésében és a kivitelezés támogatásában;
•    a portfolió irodaházak szolgáltatásainak szervezése, használati útmutatók és rendszerek előkészítése.

•    felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
•    2-3 év tapasztalatot szereztél már hasonló adminisztratív munkakörben, értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
•    középszintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt;
•    magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel, főként MS Office: Word, Excel, Power Point, Outlook programokat illetően;
•    magabiztosan kommunikálsz, jó szervező és problémamegoldó képességgel rendelkezel;
•    adminisztráció területén precíz és pontos vagy;
•    szeretsz csapatban dolgozni, és nem okoz gondot, a másokkal való együttműködés.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

CV feltöltése*

Egyéb PDF feltöltése

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező.