Műszaki előkészítő

Keressük új csapattagunkat Műszaki előkészítő - lakófejlesztések pozícióba.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
•    szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;
•    együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
•    nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;
•    magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;
•    közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:

Előkészítés:
•    előzetes projektköltségvetés készítése és a költségvetés folyamatos karbantartása a változások követésével;
•    vállalkozói, és/vagy fővállalkozói versenyeztetési struktúra kidolgozása, versenyeztetés dokumentumainak előkészítése. Vállalkozók és/vagy fővállalkozók pályáztatása, ártárgyalásokon történő részvétel és szakmai támogatás a projekt menedzserek számára. Vállalkozói Szerződés műszaki tartalmára és mellékleteire vonatkozó előkészítő munka és a szerződés szövegének szakmai szempontból történő véleményezése;
•    valamennyi építész és szakági terv elsajátítása, ismerete, tudása;
•    a projektvezető támogatása a szükséges engedélyek beszerzésében, a kapcsolódó költségek kiszámítása;
•    a közmű nyilatkozatok ellenőrzése és felülvizsgálata, illetve a kapcsolódó költségek kiszámítása.

Kivitelezés:
•    a beruházás költségeinek nyomon követése, a projektvezető ez irányú igénye esetén részvétel a helyszíni kooperációkon. Adott esetben helyszíni műszaki jellegű javaslattétel. Jelzés a projektvezető felé költségváltozás esetében;
•    projekt riporthoz jelentés készítése a projektvezető számára, kiemelten a (Fővállalkozói) projekt költségvetéstől és/vagy ütemtervtől való eltérés esetén;
•    szükségesnek vélt pótmunka megrendelések esetén ajánlatok bekérése, azok értékelése mennyiség, ár, határidő szempontból, és továbbítása a projektvezető felé;
•    bérlemények kialakításához kapcsolódóan a bérlői területekre vonatkozó költségbecslés, árajánlatok ellenőrzése (műszaki tartalom, mennyiség, ár, határidő szempontjából), a szükséges ártárgyalások lefolytatása a projektvezetővel közösen;
•    bérleti szerződések műszaki tartalmának meghatározása és vonatkozó (különösen fit-out) költségvetés összeállítása az Értékesítési vezetővel és Projektvezetővel közöse.

Projektzárás:
•    a záró riport műszaki részének elkészítése, költség szempontból a projekt értékelése – utókalkuláció.

•    felsőfokú Iskolai végzettséggel (építőmérnök/építész) rendelkezel, műszaki ellenőri szakképesítés előny;
•    1-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel;
•    speciális szakmai ismereteid vannak, kivitelezési piac ismerete;
•    angolul középszinten jól kommunikálsz;
•    felhasználói szinten kezeled az MS Office alkalmazásokat, Cad programokat;
•    rendelkezel B kategóriás gépjárművezetői jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal;
•    precizitással teljesíted a feladataid és képes vagy a határidők betartására, könnyen alkalmazkodsz a változásokhoz;
•    feladataidat lelkiismeretesen, megbízhatóan végzed;
•    képes vagy önállóan, de szeretsz csapatban is dolgozni, és nem okoz gondot, a másokkal való együttműködés.

Munkavégzés helye:
Irodánkat Budapest XIII. kerületében a Klapka u. 4. szám alatt találod. Könnyen megközelíthető M3-as metróval, a Dózsa György u. és Göncz Árpád városközpont között. Megvalósuló projektjeink is ebben a kerületben zajlanak.

CV feltöltése*

Egyéb PDF feltöltése

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező.