Garanciális koordinátor - lakófejlesztések

Keressük új csapattagunkat Garanciális koordinátor pozícióba.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
•    szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;
•    együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
•    nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;
•    rugalmas munkakörnyezetet biztosítunk;
•    magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;
•    közösségi élmények, rendszeres csapatépítők garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:
•    a lakófejlesztésekkel kapcsolatos garanciális javítások, problémák kezelése;
•    kapcsolattartás a vevőkkel telefonon és írásban;
•    a kivitelezőkkel történő kapcsolattartás, számokérése, határidők betartatása;
•    a garanciális javítások adminisztrálása és nyomon követése;
•    garanciális visszatartások kezelése alvállalkozói és megrendelői szinten;
•    garanciális visszatartások aktualizálása, nyomon követése;
•    riportok, adatbázisok vezetése, folyamatos frissítése.

•    rendelkezel legalább középfokú szakirányú végzettséggel, előny, ha felsőfokú építőipari végzettséged van;
•    Minimum 2-3 éves garanciális munkatapasztalattal rendelkezel;
•    műszaki-gazdasági szemléletmód jellemez;
•    MS Office felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel;
•    kiváló problémamegoldó és jó kommunikációs készséged van;
•    határozott, magabiztos fellépéssel rendelkezel;
•    vevőorientált beállítottságod van.

Munkavégzés helye:
Irodánkat Budapest XIII. kerületében a Klapka u. 4. szám alatt találod. Könnyen megközelíthető M3-as metróval, a Dózsa György u. és Göncz Árpád városközpont között. Megvalósuló projektjeink is ebben a kerületben zajlanak.

CV feltöltése*

Egyéb PDF feltöltése

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező.