Kontroller

Kontroller

Keressük új csapattagunkat kontroller pozícióba.

A feladatkörről általánosságban:

A cégcsoport fejlesztéseinek, üzemeltetett ingatlanjainak 1 éves tervének elkészítése; a tényleges pénzügyi, számviteli, üzleti folyamatainak követése, az ezekhez tartozó eredmények mérése, mutatószámok értékének meghatározása.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;
  • együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
  • nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;
  • rugalmas munkakörnyezetet biztosítunk, home office lehetőséggel;
  • magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;
  • közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:

  • az éves terv időbeni és minőségi elkészítése;
  • havi kontrolling riportok időbeni és minőségi elkészítése;
  • havi elemzéseket támogató kimutatások elkészítése;
  • forecastok elkészítése;
  • negyedévente esedékes szöveges értékelés elkészítése;
  • a cégcsoport szintű éves eredményt értékelő riport elkészítésében való részvétel a felelősségi körbe tartozó fejlesztések, ingatlanok vonatkozásában.

Esetenként:

  • inputok alapján, eseti vizsgálatok a gazdasági folyamatok vagy költségek, tervtől való eltérés vizsgálata;
  • egyedi riportok készítése.

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel (pénzügy/számvitel/kontrolling területen);
  • legalább 5 év releváns, kontrolling területen szerzett tapasztalatod van;
  • erős Excel, felhasználói szintű egyéb számítógépes ismereteid vannak;
  • könyvelő programokban szerzett jártassággal rendelkezel;
  • precizitással teljesíted a feladataid és képes vagy a határidők betartására, könnyen alkalmazkodsz a változásokhoz;
  • szeretsz csapatban dolgozni, és nem okoz gondot, a másokkal való együttműködés.

Előny, ha:

  • ismered a SCALA programot;
  • angol nyelvtudással rendelkezel;
  • dokumentumkezelő rendszer használatában szerzett jártasságod van.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével

CV feltöltése*

Egyéb PDF feltöltése

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező.