Junior IT fejlesztő

Keressük új csapattagunkat Junior IT fejlesztő pozícióba.

A feladatkörről általánosságban:

A munkakör célja a cégcsoportban használt adatbázisok és alkalmazások karbantartása, ezekhez kapcsolódó lekérdezések, adatkapcsolatok, riportok fejlesztése a vezető fejlesztő informatikus irányítása alatt.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;
  • együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
  • nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;
  • rugalmas munkakörnyezetet biztosítunk, home office lehetőséggel;
  • magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;
  • közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:

  • meglévő C# alkalmazások karbantartása, új fejlesztésekben való aktív részvétel akár önállóan;
  • vállalatirányítási rendszer üzemeltetése és karbantartása;
  • SSRS riportok készítése az MS Visual Studio-val;
  • MSSQL tárolt eljárások, SQL lekérdezések készítése;
  • NET frontend és backend fejlesztés Visual Studio segítségével;
  • Webservice technológiák (REST és SOAP interface) használata;
  • MS EXCEL függvények használata, táblák integrációja MSSQL adatbázisban;
  • fejlesztési dokumentációk kidolgozása.

  • felsőfokú informatikai végzettséggel rendelkezel;
  • rendelkezel hasonló területen szerzett 1 -2 év releváns tapasztalattal;
  • magas szintű ismereteid vannak C#, ASP.NET és Excelben-ben;
  • magas szintű ismeretekkel rendelkezel Visual Studio-ban;
  • naprakészen kezeled az MSSQL adatbázisokat;
  • Microsoft SQL Server Management Studio tudásod friss;
  • felhasználói szinten kezeled a Microsoft Office-t, mint Word, PowerPoint, SharePoint, Project, OneNote, Outlook;
  • hatékonyan állsz a probléma elemzéséhez, és megoldásfókuszú attitűddel rendelkezel;
  • szeretsz csapatban dolgozni, és nem okoz gondot, a másokkal való együttműködés.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével

CV feltöltése*

Egyéb PDF feltöltése

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező.